6 raste të reja me COVID-19 në Sarandë, 5 prej tyre kontakte të një taksisti

Gjashtë raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus në Sarandë, ndërsa një rast në Delvinë.

Burime bëjnë me dije për abcnews.al se 5 prej tyre janë kontakte të një shoferi taksie në Sarandë dhe një rasti në Borsh të konfirmuar pozitiv më herët.

Ndërkohë pozitive ka rezultuar edhe një ish-zyrtare tashmë në pension./mv. abcnews.al

The post 6 raste të reja me COVID-19 në Sarandë, 5 prej tyre kontakte të një taksisti appeared first on Abc News.