Arbana Osmani tregon momentet e ëmbla të Eduartit dhe Jonit!

Arbana Osmani po bashkëjeton po bashkëjeton me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

Ata kanë ndarë shpesh herë momente nga përditshmëria e tyre. Në një prej postimeve të fundit, Arbana ka treguar mëngjeset e ëmbla familjare, ku Eduart shfaqet krah djalit të saj Joni.

Eduarti dhe Joni, djali i Arbanës nga martesa e saj e parë, kane kompletuar kështu tablonë e bukur familjare.

Moderatorja ka zbuluar gjithashtu edhe një të përbashkët të dy personave të shtrenjtë për të, që është zgjimi herët në mëngjes./abcnews.al

The post Arbana Osmani tregon momentet e ëmbla të Eduartit dhe Jonit! appeared first on Abc News.