Automjeti del nga rruga në aksin Laç-Patok, humb jetën 22-vjeçari

Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen .

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

/vijon…

The post Automjeti del nga rruga në aksin Laç-Patok, humb jetën 22-vjeçari appeared first on Abc News.