Emocione të forta në Premier Leagues, Leeds dhuron show (VIDEO)

Leeds United i Bielës vijon të dhurojë spektakël në Premier League. Pas humbjes 4-3 kundër Liverpoolit, skuadra e ngjitur këtë sezon në elitën e futbollit anglez ka arritur sërish të njëjtën rezultat ndaj Fulham, por me dallimin se ka dalë me 3 pikë nga fusha e blerë.

Dy herë mesfushori portugez Helder Costa si dhe Klich e Bramford bën të pavlefshëm dopietën e shënuar nga Mitrovic dhe një nga Reid. Ky është 3-pikëshi i parë për Leeds që synon qëndrimin mes më të mirë.