FOTO/ Shfaqet nudo, Georgina Rodriguez ndez rrjetin

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është njohur me futbollistin në një butik ku punonte shitëse dhe që në atë moment jeta e saj ndryshoi totalisht.

Sot, Georgina është shumë e ndjekur në rrjete sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme. Ajo nuk nguron të nxjerr në pah format perfekte trupore, ashtu siç ka bërë dhe së fundmi.

Georgina ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar në Instastory. Ajo është shfaqur nudo, teksa ka mbuluar pjesët intime me një çantë të markës “Gucci”. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

The post FOTO/ Shfaqet nudo, Georgina Rodriguez ndez rrjetin appeared first on Abc News.