Humb betejën me koronavirusin ish-zëvendëskryeministri i Shqipërisë Bashkim Kopliku

Ish-zv/kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku është ndarë sot nga jeta. Kopliku humbi betejën me koronavirusit, ndërsa në gjendje të rëndë kurohej në spitalin e Durrësit.

Vijon…

The post Humb betejën me koronavirusin ish-zëvendëskryeministri i Shqipërisë Bashkim Kopliku appeared first on Abc News.