Pas përfundimit të “KUWTK”, familja Kardashian i bën stafit dhuratën e çmendur

Familja Kardashian shpenzoi një shumë të konsiderueshme parash për të falenderuar ekipin e “Keeping Up With The Kardashians” për punën e tyre të vështirë pas 15 vitesh në ekran. Kourtney, Kim, Khloe dhe e ëma e tyre Kris raportohet se kanë befasuar stafin me orët luksoze Rolex pasi xhirimet përfunduan pas 20 sezonesh.

Familja e famshme i dhuroi kastit prej 30 vetash nga një orë që kushton rreth 10,000$ secila. Dhuratat e shtrenjta i kanë kushtuar klanit Kardashian rreth 300,000$ në total. “KUWTK’ filmoi episodin e fundit të Premten në mbrëmje, duke i dhënë fund rrugëtimit 15-vjeçar në ekran.

Keeping Up With The Kardashians' May Be Leaving, But The Family's Fortune Is Here To Stay

Ata organizuan një festë të vogël në natyrë në kujtim të shfaqjes që i bëri ata yje botërore. Burri i Kim, Kanye West mungonte pas thashethemeve që divorci midis çiftit është ‘i afërt’ pas një martese të trazuar 6-vjeçare. /abcnews.al/

 

 

The post Pas përfundimit të “KUWTK”, familja Kardashian i bën stafit dhuratën e çmendur appeared first on Abc News.